O Firmie

Jako Soska Konsulting już od prawie dwudziestu lat oferujemy polskim sadownikom profesjonalne, niezależne doradztwo w zakresie produkcji jabłek i gruszek.
 
Marka Soska Konsulting, w swojej branży, jest jedną z najsilniejszych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się m.in. Komunikaty Sadownicze, Informator Sadowniczy (Newsletter), spotkania sadownicze czy pokazy cięcia.

Nie jesteśmy jedyną firmą na rynku, która zajmuje się doradztwem w tym zakresie. Pewnie niektórzy są tańsi, inni przystojniejsi, a jeszcze inni zabiorą na wycieczkę do ciepłych krajów. Ale jako zespół Soska Konsulting znamy swoją wartość i wiemy, że nikt nie da Ci dokładnie tego, co my.
 
Stawiamy na rozwój, wykorzystując własne doświadczenie oraz doradców zachodnioeuropejskich, jak również wiedzę z całego świata dotyczącą produkcji wysokiej jakości jabłek i gruszek. Wszystko po to, aby sprostać rosnącym wymaganiom światowych rynków owocowych. Prowadzimy własne doświadczenia polowe i nie boimy się sięgać po najnowsze rozwiązania technologiczne, które nie tylko pomagają polskim sadownikom optymalizować wydajność produkcji owoców, ale również uwzględnią jej wynik ekonomiczny.